Ivona D.

Ivona D. traži dadilju

Zagrebod 10 € za sat
  • SpremanjeSačuvano

Animator/animatorica u dječjoj igraonici/rođendaoni u Novom Zagrebu

Moderno opremljena igraonica koja poseban naglasak stavlja na jedinstveni doživljaj proslave dječjih rođendana traži suradnike!
Opis posla:
-koordinacija i provođenje programa rođendana uz animiranje djece tijekom boravka u rođendaoni
Uvjeti:
-iskustvo u radu s djecom
Što nudimo:
-rad u ugodnom, dinamičnom i poticajnom timu
-fleksibilno radno vrijeme uz redovite isplate primanja
-bonuse i nagrade za trud i rad
-mogućnost napredovanja u voditelja organizacije poslovanja, sudjelovanje u osmišljavanju programa, vođenju i osmišljavanju kreativnih radionica, sudjelovanje u timu kreatora inovativnih ideja za unapređenje poslovanja

Vrsta zaposlenja:
Povremeno, na određeno vrijeme, stalni radni odnos

Telefon: vidljivo jedino članovima

FacebookInstagram

Posao

Vrijeme: individualni sporazum

Plaća: od 10 € za sat

Posao dadilje
  • Mogućnost rada u svojem domu

  • Mogućnost rada s osobama s invaliditetom

  • Mogućnost rada s kućnim ljubimcima

  • Mogućnost izlaska s djecom

  • Mogućnost shoppinga

  • Zna kuhati

  • Može spremati

  • Posjeduje vozačku dozvolu

  • Posjeduje automobil

  • Ne puši