Goran

Goran K. is looking for a nanny

Zagrebfrom 3000 HRK for a month

Lijep pozdrav svima ;)

Molim vas pročitajte dolje sve napisano, tj. sve sto tražimo, i javite mi se isključivo ako se nalazite u svemu :)
Oboje smo vrlo zaposleni roditelji i većinu vremena smo na sastancima i pozivima tako da se nećemo moči svima javiti na poziv, ali ćemo stiči odgovoriti na poruke kada uhvatimo vremena.

Tražimo dadilju za djevojčicu od 2,5 godine.
Puno radno vrijeme od 8:30-17:00. Tražimo osobu do 1.10.2021 godine.

Plača je varijabilna. Za fiksno radno vrijeme minimalna plača je 3000 Kn. Ako treba ostati duže (ili doći ranije), po našoj potrebi, plača se podiže za 20 Kn/h za svaki započeti dodatni sat.

U slučaju da stan dadilja želi dodatno pospremiti (dok dijete spava) i taj dio će se dodatno platiti (30 Kn extra po satu). Pod spremanje ne znači pranje suđa (imamo perilicu), usisavanje (imamo robota) već čišćenje kupaone, pranje podova i djelova stana u kojem dijete ne boravi jer pospremanje igračaka i suđa iz perilice ne smatram dodatnim pospremanjem.

Ako sagledamo sve ponuđene opcije lagano se može izračunati o kolikoj plači se radi.

Živimo blizu centra prema zapadnom dijelu grada (Selska-Ilica). Oboje trenutno radimo od kuće tako da smo sa vama u stanu, ali ne vidimo se puno jer svatko ima svoju radnu sobu. Dijete je naučilo da tata i mama rade i sa time nećete imati problema.
Odgovara nam više osoba bliže nama zbog trenutne epidemiološke situacije te mogućih restrikcija, a i sigurnosti.

Opis posla je:
- poigrati se njom,
- dati joj jesti,
- redovito je presvući,
- izvesti je van na igranje, šetnju prije i nakon spavanja kad je vrijeme ok (imamo i privatan parkić ispred zgrade),
- skuhati 2-3 puta tjedno jela tipa varivo, bolonjez, mahune i slično,
- pospremiti za djetetom (staviti/izvaditi suđe iz perilice, staviti prljavi veš u košaru za pranje), tj, generalno prostor gdje se boravi sa djetetom držati uredno i čisto.
- staviti je na spavanje i ispričati neku priču.

Generalno, ona je veselo i razigrano dijete koje spava u prosjeku 2h dnevno (nekada i dulje) tako da dadilja ima izbor hoće li vrijeme iskoristiti za odmor ili za dodatnu zaradu.

Također imamo i sina od 8 godina koji ide u 2 razred. Zbog epidemiološke situacije ne može se znati slijed događaja tako da postoji mogućnost da i on nekada ostane doma. S njim nema velikog posla.

Pozdrav,
Goran

Phone number: visible only to members

FacebookInstagram

Work

Type: agreed individually

Pay: from 3000 HRK for a month

Age: 20-60 y

Experience: from 2 y

Requirements for a nanny

  • Can work in own home

  • Can work with the disabled

  • Can work with pets

  • Can go outside with children

  • Can do shopping

  • Can cook

  • Can do cleaning

  • Has a driving license

  • Has a car

  • Doesn't smoke

Children

  1. 2-3 years old girl

Education

Languages: Croatian