PasswordForgot?
Agencija S.

Agencija S. is looking for a nanny

Zagrebfrom 238.9 € for a m
  • SaveSaved

Opis posla:

Dadilja za čuvanje deteta u Sjedinjenim Američki državama,
Smeštaj i hrana su obezbeđeni.

Uslovi rada:

Obavezna je američka viza,
Osnovno poznavanje engleskog jezika,
Iskustvo u radu sa decom najmanje godinu dana,
Nepušac,
Poželjne osobine: proaktivna, prilagodljiva osoba
Fleksibilna, ljubazna, kreativna,
Obožava rad sa decom.

Zahtevi:

Čuvanje jednog deteta,
Uzrast: godinu dana,
Anganžman 8 sati dnevno.

Dužnosti:

Pripremanje obroka za dete u dogovoru sa roditeljima,
Odlaganje sudova u sudo-mašinu nakon obroka,
Hranjenje,
Nadzor tokom presvlačenja,
Odlazak u park, igralište, u prirodi,
Kreativni rad sa detetom kroz igre i priče (prilagođene dečijem uzrastu i zdravstvenom stanju),
Igranja igara koji odgovaraju uzrastu i zdravstvenom stanju),
Odlaganje igračaka,
Održavanje i vođenje svakodnevne komunikacije sa decom,
Monitoring i nadzor dečijeg ponašanja i razmišljanja,
Izveštavanje porodici o dečijem stanju,
Briga o svakodnevnoj higijeni dece,
Ostale aktovnosti koje roditelji budu tražili a da se odnose na dečije potrebe.

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Sve zainteresovane kandidatkinje mogu da dostave biografije sa slikom na email adresu officesmiles.rs ili da popune upitnik na sledećem linku: https://www.smiles.rs/prijava-za-posao/

Odabrane kandidatkinje će naknadno biti kontaktirane.

Phone number: visible only to members

FacebookInstagram

Work

Time: agreed individually

Pay: from 238.9 € for a m

Age: 16-99 y

Baby sitting
  • Can work in own home

  • Can work with the disabled

  • Can work with pets

  • Can go outside with children

  • Can do shopping

  • Can cook

  • Can do the cleaning

  • Has a driving license

  • Has a car

  • Doesn't smoke

Education

Languages: Croatian