Slavica S.

Slavica S.: is looking for a nanny

Zagrebfrom 18000 HRK for a m
  • SaveSaved

Poštovani,
Tražim dadilju za čuvanje dvojice dječaka u USA. Početak rada bi bio krajem ove godine- tokom studenog (može i ranije). Ugovor može biti na 6 mjeseci ili duže, ovisi kako se dogovorimo.
Opis posla:
Stariji dječak (6 godina) u rujnu kreće u školu, a autobus staje ispred kuće i vozi u 8 ujutro te vraća oko 16.30 sati te je potrebno ispratiti ga i dočekati.
Posao je više baziran oko mlađeg dječaka (1 godina)- skuhati mu i dati obroke, otići u šetnju, staviti na spavanje i voditi brigu o svim potrebama jednogodišnjaka.
Što nudimo:
- mjesečna placa 2700$ što je oko kn (ovisno o tečaju)
- svaki drugi vikend (Petak-Nedjelja) slobodan
- hrana, stan (imate svoj citav kat u kući i privatnost), telefon placeni
- imate auto na koristenje / svi troskovi placeni
- imate nasu kreditnu karticu za Vase tekuce troskove zivota / namirnice / zabavu - ako idete na neki koncert, veceru, ili kino / osobnu njegu (frizer, pediker) itd na koristenje
- zdravstevo osiguranje pokriveno
- svi legalni troskovi u koliko dodje do njih bit ce pokriveni s nase strane (ovo ukljucuje i troskove Vase vize ako bude potrebo mijenjati status)
- svi troskovi putovanja avio karata i ostalih putnih troskova placeni.
Što očekujemo od Vas:
- da sa djecom pričate na hrvatskom jeziku
- osnovno znanje engleskog jezika- dovoljno da se možete sporazumijevati u npr.dućanu
- agilnost i urednost
- točnost i pedantnost
- da ste aktivan vozač automobila
- obavezno cijepljenje protiv Covid- 19
- preporuke.

Oboje roditelja su jako zaposleni i na važnim pozicijama te nisu u mogućnosti kasniti ili za bilo kakvu fleksibilnost na radnom mjestu.
Iz tih razloga nudimo primanja od tri prosječne hrvatske plaće mjesečno te sve mjesečne troškove života u USA plaćene kako bi se dadilja mogla vratiti u Hrvatsku sa ušteđevinom tj zaradom nakon 6 mjeseci rada i bila maksimalno zadovoljna.
Ukoliko ste zainteresirani molim Vas da me kontaktirate na email: slavicamsgmail.com ili na broj telefona 099 694 8269.
Lijepi pozdrav!

Phone number: visible only to members

FacebookInstagram

Work

Time: agreed individually

Pay: from 18000 HRK for a m

Age: 16-99 y

Baby sitting

  • Can work in own home

  • Can work with the disabled

  • Can work with pets

  • Can go outside with children

  • Can do shopping

  • Can cook

  • Can do the cleaning

  • Has a driving license

  • Has a car

  • Doesn't smoke

Education

Languages: Croatian